Kim jesteśmy

Poproszę dokładkę to miejsce, gdzie… chce się więcej!  Przestrzeń, która łączy nasze pasje i przekazuje je dalej. Zamiłowanie do gotowania, odkrywania nowych smaków, oryginalnych receptur splatamy z niepohamowaną chęcią do odkrywania świata. Kulinarne inspiracje, przepisy komponowane z sercem i zdjęcia tworzone z pasją, podróżnicze destynacje – typowe i te mniej popularne, przygody, ciekawostki i garść porad, dla tych, którzy czerpią z życia garściami. Poproszę dokładkę to inspirujące przepisy z całego świata, ale również miejsce dla tych, którzy chcą poznawać świat wszystkimi zmysłami. Kultura jedzenia, smaki, aromaty, przyprawy – to według nas jedna najważniejszych rzeczy w trakcie odkrywania nowego miejsca. Odkrywaj świat właśnie z nami!

Poproszę dokładkę to Ola i Bartek. Staliśmy się parą podczas wyjazdu do Berlina zajadając currywurst i tak już zostało. Nie możemy usiedzieć w miejscu i ciągle coś jemy. Drugie imię Oli to wyszukiwarka tanich lotów, Bartosz natomiast od nadmiaru fotograficznego sprzętu został uznany za lotniskowego przemytnika. Ślub planujemy na pokładzie Ryanair, ale do tego czasu musimy jeszcze podbić świat! Przez 8 miesięcy podróżowaliśmy po świecie zdalnie pracując, więc i ta działka nie jest nam obca. Żyjemy na wiecznie nierozpakowanych walizkach kombinując jak nie popaść w rutynę i czerpać z życia garściami.

Wszystkie posty oraz zdjęcia na blogu są naszego autorstwa. Kopiowanie, wykorzystywanie lub upublicznianie jakichkolwiek treści z bloga bez naszej zgody jest zabronione.

Nasze współprace podejmujemy bardzo ostrożnie i promujemy jedynie to, co sami uważamy za słuszne i pożyteczne. Na naszam blogu więc nie zobaczycie stosu barterowych reklamówek, a jedynie produkty/usługi, które mamy wypróbowane, sami z nich korzystamy i uważamy za warte polecenia. Jeżeli masz ochotę zaproponować nam współpracę, projekt, coś ciekawego, nie krępuj się i pisz, jesteśmy bardzo mili ;-)

poproszedokladke@gmail.com

 

Dotychczas podjęliśmy między innymi współpracę z:

Aleksandra Wnuk i Bartosz Kozioł

Team Poproszę Dokładkę

2 thoughts

  1. Witam. Zrobiłam muffinki wytrawne z żółtym serem. Pycha! !! Znajomi proszą o przepis, czy mogę udostępnić na fejsie? Pozdrawiam. Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *