Kim jesteśmy

Poproszę dokładkę to miejsce, gdzie… chce się więcej!  Przestrzeń, która łączy nasze pasje i przekazuje je dalej. Zamiłowanie do gotowania, odkrywania nowych smaków, oryginalnych receptur splatamy z niepohamowaną chęcią do odkrywania świata. Kulinarne inspiracje, przepisy komponowane z sercem i zdjęcia tworzone z pasją, podróżnicze destynacje – typowe i te mniej popularne, przygody, ciekawostki i garść porad, dla tych, którzy czerpią z życia garściami. Poproszę dokładkę to inspirujące przepisy z całego świata, ale również miejsce dla tych, którzy chcą poznawać świat wszystkimi zmysłami. Kultura jedzenia, smaki, aromaty, przyprawy – to według nas jedna najważniejszych rzeczy w trakcie odkrywania nowego miejsca. Odkrywaj świat właśnie z nami!

Poproszę dokładkę to Ola i Bartek. Staliśmy się parą podczas wyjazdu do Berlina zajadając currywurst i tak już zostało. Nie możemy usiedzieć w miejscu i ciągle coś jemy. Drugie imię Oli to wyszukiwarka tanich lotów, Bartosz natomiast od nadmiaru fotograficznego sprzętu został uznany za lotniskowego przemytnika. Ślub planujemy na pokładzie Ryanair, ale do tego czasu musimy jeszcze podbić świat. Zostańcie z nami :-)

Wszystkie posty oraz zdjęcia na blogu są naszego autorstwa. Kopiowanie, wykorzystywanie lub upublicznianie jakichkolwiek treści z bloga bez naszej zgody jest zabronione.

Chętnie podejmujemy współpracę odnośnie tematów kulinarnych i podróżniczych. Zapraszamy do kontaktu:

poproszedokladke@gmail.com

Aleksandra Wnuk i Bartosz Kozioł

ekipa poproszę dokładkę

2 thoughts

  1. Witam. Zrobiłam muffinki wytrawne z żółtym serem. Pycha! !! Znajomi proszą o przepis, czy mogę udostępnić na fejsie? Pozdrawiam. Asia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.